Astra Canina

Subtitle

20 lat hodowli Astra Canina.Pierwszy miot przyszedł na świat  25.02.1998r

Szczenięta urodzone 3 października 2019.
 Mają już komplet szczepień, są w idealnym wieku, żeby trafić do nowych domów.

Matką szczeniąt jest  MINERVA MIRA Astra Canina, ojcem jest rekomendowany przez francuski klub rasy FOLKEN du Berger de la Valie dojrzały już pies, ze starych francuskich linii psów o zrównoważonych, pewnych siebie charakterach, co miało odzwierciedlenie w łatwości szkolenia i certyfikatach pracy. Zdrowy, nieociężały, aktywny mimo 9 lat.
MIOT BARDZO UDANY  szczenięta są wyrównane, pięknie zbudowane i wykolorowane, z wyraźnymi podpalaniami, wszystkie mają podwójne ostrogi, w większości mocno przyrośnięte na kości, i co za tym idzie, nie będą wymagać specjalnej pielęgnacji.
Charaktery: odważne, odporne na nowości, ciekawskie i zrównoważone, kontaktowe i łase na pieszczoty. 
Do Folkena jechałam prawie 2 tysiące kilometrów. Pies dość duży, ale o sportowej sylwetce, zdrowy i sprawny. Został doceniony na wystawie klubowej we Francji Nationale d'Elevage w 2017 r uzyskując 3 lokatę w klasyfikacji końcowej. Podobnie jak jego utytułowany ojciec UGO HUEY jest miły,  zrównoważony i pewny siebie. Jego matką jest siostra Zwycięzcy NE. Rodowód pełen jest bardzo typowych i pożądanych dla rasy psów. 
Minerva jest z natury grzeczna,  chętnie współpracuje, choć pełna energii, nie jest absorbująca. Biega bez wysiłku, doskonale sprawdza się w pasterstwie uzyskując już lokatowe miejsca z trialach oraz z radością trenuje sporty obrony. W stosunku do obcych zachowuje dystans, ale nie jest agresywna ani lękliwa.


PLANY:
Na przełomie 2020/2021 r.
Bardzo prawdopodobne, że zdecyduję się na arlekiny.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.