Astra Canina

Subtitle

25 lat hodowli Astra Canina.Pierwszy miot przyszedł na świat  25.02.1998r

Dostępne są 2 pieski

urodzone 04.02.2023

UNGER

piesek
Wesoły, dość spokojny przytulak. Idealny do towarzystwa.

UTU

piesek
Osobowość silna, niezależna. Będzie wymagał szkolenia.
Dwa odmienne charaktery: UNGER- spokojny leniuszek, w nowych miejscach, po chwili ekscytacji związanej z witaniem wszystkich i eksplorowania, kładzie się przy nogach. UTU- chce coraz więcej; pójść dalej, sprawdzić co jest za szafkami, czy nie ma kogoś nowego, żeby się przywitać i może chwycić za mankiet lub nogawkę. Tak właśnie się zaprezentowali na ostatnim, trzecim szczepieniu. Zatem mają komplet, została tylko obowiązkowa wścieklizna.
Jeżdżą samochodem, chodzą na spacery miejskie, uczestniczą w psim przedszkolu. Mają potencjał na psy pewne siebie, stabilne i towarzyskie. Polecam dla osób pragnących mieć bezstresowego kompana  na co dzień oraz w różnych sytuacjach, takich jak: wyjazdy, wystawy, treningi, zawody, czy po prostu spacery.
Matką jest PERPERUNA: Młodzieżowa Zwyciężczyni Klubu, Zwyciężczyni Klubu, Młodzieżowa Zwyciężczyni Polski, Zwyciężczyni Polski, Młodzieżowa Championka Polski, Championka Polski. Temperamentna, ale zrównoważona suczka, miła w domu, pilna w pracy: testy psychiczne zaliczyła na maksymalną ilość punktów: 15/15, zdała egzaminy z posłuszeństwa: PT1, BH-VT oraz IGP 1 i 2, czyli Międzynarodowy Egzamin Psa Użytkowego. Jest przebadana i zdrowa: bez dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, HDA, ED0/0, LTV 0- co oznacza zdrowy kręgosłup, serce zdrowe, bez oznak kardiomiopatii.
Wszystkie szczeniaki otrzymują metrykę wydaną przez ZKwP, książeczkę zdrowia i wyprawkę. Więcej informacji udzielam telefonicznie, lub e-mailem.
Ojcem jest młody, ale ambitny SWARÓG du Gex d'Emplume w treningu do ringu francuskiego i monodio.
Oboje rodzice mają elitarny tytuł :Selekcja Polski