Astra Canina

Subtitle

20 lat hodowli Astra Canina.Pierwszy miot przyszedł na świat  25.02.1998r

1 sierpnia 2018 r przyszło na świat 11 szczeniąt.

Dostępne są jeszcze dwie suczki:

Obie są  maści arlekin i obiecujące wystawowo, oraz mają zrównoważone charaktery.
Już są trzykrotnie zaszczepione więc mogą wychodzić na spacery. Uczą się jeździć samochodem, chodzić na smyczy. Poznają ruch uliczny ludzi dorosłych i dzieci, inne psy.
Więcej informacji i zdjęć po kliknięciu w nos.

OMEGA CAENTAURI

SUCZKA -FEMALE
Harmonijnej budowy, pięknie wykolorowana arlekinka. Obiecująca wystawowo. Towarzyska, miła przylepa, ale zachowuje rezerwę w stosunku do obcych.

OKAME

SUCZKA-FEMALE
O harmonijnej mocnej budowie. Obiecująca wystawowo. Miła, łagodna, lgnie do człowieka. Będzie miłym psem do towarzystwa.

Ojciec szczeniąt, to HECTOR BLEU du Serment des Brumes, pies z francuskiej hodowli mieszkający w Belgii.  Doskonała budowa i psychika, za którymi stoi rodowód oraz potwierdzają tytuły piękności i wyszkolenia. Międzynarodowy Champion Piękności, Międzynarodowy Champion Wystawowy, Champion Belgii, Holandii, Niemiec. Zwycięzca Rasy na prestiżowej wystawie Cruft's w 2018 oraz Zwycięzca Rasy na Wystawie Światowej w Amsterdamie w 2018 r. Certyfikat pracy:  IPO1. Pies rekomendowany przez francuski klub rasy.


Planowany miot:

styczeń 2019 (czekamy na potwierdzenie ciąży)

LAIMA Astra Canina

22.08.2015               HD A, ED 0/0


 CYNO du Gex d'Emplume x DEXTERA Astra Canina


Zrównoważona, pewna siebie, w zasadzie przyjazna, ale nie pozwala przekroczyć granicy poufałości. Czterokrotnie wystawiana, zawsze doskonała, zdobyła 3 CWC, w tym na wystawie klubowej. 

Wyszkolona w stopniu: PT2, BH, przygotowywana do IPO.
HD A
Multi Ch, C.I.E, Mł.Ch.Lux, B, Nl, Pięknie zbudowany, o doskonale zrównoważonym, pewnym siebie charakterze. Wyszkolenie CSAU, egzamin psa ratownika wodnego.