Astra Canina

Subtitle

20 lat hodowli Astra Canina.Pierwszy miot przyszedł na świat  25.02.1998r

1 sierpnia 2018 r przyszło na świat 11 szczeniąt.

Dostępne są jeszcze następujące szczeniaki:

Wszystkie są obiecująco wystawowo, oraz mają zrównoważone charaktery.
Już są dwukrotnie zaszczepione więc mogą wychodzić na spacery. Uczą się jeździć samochodem, chodzić na smyczy. Poznają ruch uliczny ludzi dorosłych i dzieci, inne psy.
Więcej informacji i zdjęć po kliknięciu w nos.

OKAMI

PIESEK-MALE
Mocnej harmonijnej budowy, o ładnym kolorze. Obiecujący wystawowo. Charakter mocny, zdecydowany, będzie wymagał szkolenia. Sprawdzi się w sportach.

OKAME

SUCZKA-FEMALE
O harmonijnej mocnej budowie. Obiecująca wystawowo. Miła, łagodna, lgnie do człowieka. Będzie miłym psem do towarzystwa.

OMEGA

SUCZKA-FEMALE
Harmonijnej budowy, pięknie wykolorowana arlekinka. Obiecująca wystawowo. Towarzyska, miła przylepa, ale zachowuje rezerwę w stosunku do obcych.

OURANIA

SUCZKA-FEMALE
Harmonijnej budowy, o ciemnym kolorze podpalań. Obiecująca wystawowo. Pewna siebie, towarzyska, odporna psychicznie. Sprawdzi się w sportach.

ORTZI

PIESEK-MALE
Harmonijnej budowy, nieduży, ale mocnej kości. Żywy, przedsiębiorczy. Będzie idealnym kompanem dla aktywnej osoby.

Ojciec szczeniąt, to HECTOR BLEU du Serment des Brumes, pies z francuskiej hodowli mieszkający w Belgii.  Doskonała budowa i psychika, za którymi stoi rodowód oraz potwierdzają tytuły piękności i wyszkolenia. Międzynarodowy Champion Piękności, Międzynarodowy Champion Wystawowy, Champion Belgii, Holandii, Niemiec. Zwycięzca Rasy na prestiżowej wystawie Cruft's w 2018 oraz Zwycięzca Rasy na Wystawie Światowej w Amsterdamie w 2018 r. Certyfikat pracy:  IPO1. Pies rekomendowany przez francuski klub rasy.


Planowany miot:

zima 2018/2019

LAIMA Astra Canina

22.08.2015               HD A, ED 0/0


 CYNO du Gex d'Emplume x DEXTERA Astra Canina


Zrównoważona, pewna siebie, w zasadzie przyjazna, ale nie pozwala przekroczyć granicy poufałości. Czterokrotnie wystawiana zdobyła 3 CWC, w tym na wystawie klubowej. 

Wyszkolona w stopniu: PT2, BH, przygotowywana do IPO.
HD A
Multi Ch, C.I.E, Mł.Ch.Lux, B, Nl, Pięknie zbudowany, o doskonale zrównoważonym, pewnym siebie charakterze. Wyszkolenie CSAU, egzamin psa ratownika wodnego.